Dowiedz się, jak używać wibratora dla maksymalnej przyjemności z siebie

Jeśli nawet zdalnie znasz anatomię człowieka, dildo wydaje się dość oczywiste. Podobnie jak ich odpowiedniki z IRL, wibratory nie mają żadnych fantazyjnych dzwonków ani gwizdków, jak większość wibratorów . Po prostu … cóż – to kutas. Plastikowy kutas.

Podobnie jak penisy, wibratory mają różne kształty i rozmiary. Cała ta różnorodność istnieje nie bez powodu: w zasadzie jest to Twoja jedyna szansa, aby znaleźć idealną peen i wprowadzić ją do swojego życia za pomocą portfela.

 
Jeśli chodzi o rozmiar (który odnosi się zarówno do długości, jak i obwodu), lepiej zacząć od małych, a następnie iść w górę, mówi Dulcinea Pitagora, psychoterapeuta i seksuolog. „Możesz czerpać więcej przyjemności z większych rozmiarów, gdy jesteś bardziej podniecony” – mówi Pitagora.

To powiedziawszy, jeśli jesteś kimś, kto wie, że wolisz szerszy obwód, idź i kup szersze dildo. Lub jeśli planujesz używać go do stymulacji odbytu, znajdź kształt, który jest wąski na końcu i poszerza się w kierunku podstawy.

KROK 2: ROZWAŻ MATERIAŁ

W przeciwieństwie do penisów, wibratory są wykonane z różnych materiałów. „Mogą być drogie, ale warto zainwestować w dildo najlepszej jakości, na jakie Cię stać, ponieważ w końcu wytrzyma dłużej” – mówi Pitagora.

Silikon bezpieczny dla ciała to najlepszy wybór, ponieważ jest nieporowaty i najłatwiejszy do czyszczenia (można go wysterylizować, wkładając go do wrzącej wody). Ale jeśli chcesz czegoś, co wygląda jak sztuka współczesna i jest wyjątkowo gładkie, lub lubisz bawić się temperaturą, możesz również kupić szklaną lub metalową .

Pitagora zaleca również dokładne przyjrzenie się, gdzie znajdują się wypukłości i grzbiety dildo (jeśli występują): Czy ten konkretny model ma całkowicie gładki trzon, czy prążkowany? Czy myślisz, że spodoba się to twojej pochwie?

„Wybór tekstur i kształtów nie jest dobry ani zły” – mówi Pitagora. „Polecam pójść do sklepu z zabawkami erotycznymi i poczuć ich różnorodność. Podążaj za swoim instynktem w kierunku osoby, która Cię pociąga. Możesz też poświęcić trochę czasu na zakupy online i spróbować złożyć zamówienie w witrynie z recenzjami, aby zapoznać się z opiniami innych doświadczył produktu ”.

KROK 3: NASMARUJ TO

Zasadniczo możesz używać wibratora, jak chcesz: Podczas masturbacji i / lub podczas seksu w partnerstwie, o ile masz na to zgodę. We wszystkich przypadkach użyj lubrykantu . Nawet jeśli wybrane D jest śliskie, lubrykant sprawi, że będzie gładszy i pomoże pobudzić podniecenie, niezależnie od tego, czy jesteś solo, czy z kimś innym. Innymi słowy, nie śpij na smarowaniu dildo!

Jeśli jest to wibrator, którego planujesz używać z wieloma partnerami, załóż na niego prezerwatywę w taki sam sposób, jak na penisa IRL.

„Absolutnie musisz założyć prezerwatywę na dildo, jeśli jest zrobiona z porowatych materiałów” – dodaje dr Deb Laino, terapeutka seksualna i wychowawczyni seksu. Więc jeśli jest zrobiony z miękkiego galaretowatego materiału, zawiń go. W przeciwnym razie możesz narazić siebie lub swojego partnera na ryzyko infekcji lub chorób przenoszonych drogą płciową.

KROK 5: WYCZYŚĆ DILDO

Wibratory silikonowe mają dodatkową zaletę łatwego czyszczenia, ponieważ można je po prostu wrzucić do wrzącej wody na kilka minut i voila, wyczyścić. Dr Laino mówi, że sztuczne wibratory szklane, metalowe, plastikowe lub bezpieczne dla skóry można myć ciepłą wodą i łagodnym bezzapachowym mydłem. Bez względu na materiał, upewnij się, że dildo jest dokładnie wysuszone przed odłożeniem go, aby uniknąć (ostrzeżenie o kneblowaniu) pleśni.

Udostępnij: