Nowoczesne iniekcje kurtynowe w atrakcyjnych cenach

Uszczelnienie ścian istniejącego budynku bywa niezwykle kosztowne i kłopotliwe. Konieczne jest bowiem ich pracochłonne odkrywanie i układanie specjalnej warstwy izolacyjnej. Rozwiązaniem są iniekcje kurtynowe, wykonywane wszędzie tam, gdzie niezbędne jest uszczelnienie części budynku, przykrytej gruntem.

Iniekcje kurtynowe Kraków to sposób na poprawę hydroizolacyjności budynków istniejących. Wykonywane są z wykorzystaniem preparatów żelowych, cechujących się doskonałą wręcz przyczepnością zarówno do suchych, jak i mokrych podłoży mineralnych. Wyróżnikiem żelów jest również ich konsystencja i niska lepkość w początkowej fazie aplikacji. Żelowanie następuje dopiero po kontakcie z wodą.

Iniekcje kurtynowe

Iniekcje kurtynowe są często jedynym sposobem na zabezpieczenie murów obiektów zabytkowych, które z uwagi na ochronę konserwatorską nie mogą być odkrywane. Wówczas, aby naprawić lub wykonać hydroizolację, niezbędne jest skorzystanie z nowoczesnych metod. Iniekcje kurtynowe Kraków są również ekonomiczniejszym rozwiązaniem niż prace odkrywkowe i układanie warstwy izolacyjnej wokół murów.

Iniekcje kurtynowe wykonywane są pod ciśnieniem, co pozwala na precyzyjną aplikację żelu do wcześniej przygotowanych otworów. Do wykonania izolacji warto więc wybierać firmy, które specjalizują się w tego rodzaju pracach. Iniekcje kurtynowe Kraków realizowane są po wcześniejszym dokładnym sprawdzeniu stanu technicznego budynku, dzięki czemu prawidłowo można wskazać miejsca wierceń oraz dopasować parametry urządzenia, tłoczącego żel do wnętrza murów.

Udostępnij: