Profesjonalne toczenie

Powszechnie wykorzystywane w branży motoryzacyjnej toczenie CNC, popularne jest również w meblarstwie, dekoratorstwie, przemyśle oraz rolnictwie. Dzięki toczeniu CNC możliwe jest wykonywanie precyzyjnych przedmiotów z metalu, bez względu na ich rozmiar. Nowoczesne maszyny są w pełni skomputeryzowane, przez co zapewniają idealnie wyprofilowaną formę, kształt oraz wielkość danego przedmiotu co do milimetra – zarówno pojedynczej części, jak i całej partii.

Podstawowym elementem urządzenia do toczenia CNC są noże, które poruszają się w ruchu liniowym i skrawają nadmiar materiału. W trakcie trwania procesu toczenia CNC, kawałek tworzywa, z którego ma powstać dana część, wprowadzony jest w ruch obrotowy – wokół własnej osi. Bardzo ważne jest, aby ustawić dokładne parametry toczenia CNC, aby wytwarzany element był perfekcyjny. Jest to szczególnie ważne, gdy produkuje się m.in. części samochodowe.

Toczenie CNC to zaawansowane działanie, dlatego najlepiej, gdy przebiega pod czujnym okiem profesjonalisty. Decydując się na współpracę z naszą firmą, zyskają Państwo gwarancję jakościowych tworzyw oraz idealnego wykończenia elementów innowacyjną metodą toczenia CNC ze stali oraz innych rodzajów metali. Wykorzystanie nowoczesnych maszyn w połączeniu z doświadczeniem i wiedzą naszych fachowców z zakresu toczenia CNC to klucz do sukcesu.

Udostępnij: